ספינזי
»»

ריהוט דקורטיבי למשרד

פנו רהיטים ישנים, תלו תמונות משפחתיות ושלבו פריטים בצבעים מרגיעים. ריהוט דקורטיבי הוכח כמרכיב עיקרי לסביבת עבודה נעימה יותר

בתמונה: כסא מנהלים דקורטיבי מעור
בתמונה: כסא מנהלים דקורטיבי מעור
בעיצוב המשרד שלכם לחדשני ואופנתי, כך גם תהיה העבודה מרגיעה וידידותית יותר. וחוץ מזה, למה לא להתחדש קצת?

ריהוט שהוא גם קישוט
שידת מגירות, ההיא שמאכלסת את כל הניירת שלכם לא חייבת לשמש רק לשם כך. ישנם רהיטים שימושיים שיכולים להשתלב אצלכם בחדר גם בתור רהיט מגניב או קישוט, אם זה אומר ספריית כוורת בצבע עץ המתאים לחדר שלכם הכוללת בתוכה תמונות משפחתיות, או שולחן זכוכית מינימליסטי ומגניב. באופן שלא תמיד נראה לעין, רהיטים מודרניים מקשטים את לנו את הבית והמשרד.

ריהוט משרדי יפה ונוח
אם המשרד שלכם חשוב לכם כנראה שגם חשוב לכם מה שבתוכו. ציוד משרדי הנאגר באופן מסודר בשידת מדפים או אפילו ספריית ספרים יפה, יכולה לשפר את ההרגשה שלכם בכניסה אל המשרד בכל פעם. ריהוט משרדי יפה חשוב גם לרושם הלקוחות, וכאשר הוא נוח הוא מאפשר לכם יותר להתרכז וליהנות מחוויות עבודה בשעות מרובות מול מחשב או קריאה.

עיצוב המשרד באמצעות ריהוט
בדרך כלל כל מי שאוהב לעצב את הבית, אוהב גם לעצב את המשרד שלו. זה הוכח שסביבת עבודה נקייה וחדשה תעניק לכם הרגשה יותר נעימה גם בשעות הנוספות אחרי המשמרת. זה די פשוט וישנם שלל אפשרויות קניה והחלפה, ומכיסא המשרד עד הספרייה האישית, עיצוב המשרד שלכם עם ריהוט דקורטיבי לא אומר שאתם צריכים תואר בעיצוב פנים.
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות