ספינזי
»»

עמדת קבלה משרדית - מה צריך

דלפקים למשרד משמשים כפנים של העסק שלכם. הם הדבר הראשון שאנשים רואים בכניסה למשרד שלכם, ולכן הם צריכים להיות מרשימים ובעיצוב מקורי וייחודי

דלפקי קבלה בהתאמה אישית
דלפקי קבלה בהתאמה אישית
שלל עיצובים ייחודיים של דלפקים מעוצבים, עם כסא מזכירה מעוצב ושידת מסמכים יפה יחתמו רושם ראשוני משמעותי אצל הלקוחות שלכם.

דלפק קבלה עם מספר עמדות
הכי חשוב בעמדת הקבלה, היא הנוחיות והיעילות ללקוח. הם לא באמת רוצים לעמוד שם שעות על גבי שעות ולחכות שהמזכירה תסיים עם הטלפון, ולכן ישנם מספר עמדות ליעילות הלקוחות. דלפק ארוך ודקורטיבי, עם מקום לעמדות רבות, יעניק לכם את האופציה להעסיק עוד עובדים בנוחיות ולשמש אותם באופן יעיל וארוך טווח למען הלקוחות שלכם, בסופו של דבר עם השפעה אפקטיבית על המשרד.

אמידות ונוחות
הלקוחות הקבועים שלכם יכנסו ויצאו מהמשרד אולי במשך שנים רבות. כדי להבטיח להם שקט ונוחות בכניסה, נגישות והרגשה נינוחה, תצטרכו לחפש דלפק קבלה אמיד שישאר אתכם לטווח הארוך. עמדת קבלה יציבה ומסוגננת תעניק למשרד שלכם ביטחון, וגם ללקוחות שלכם.

דלפקי קבלה מעוצבים
אם החלטתם בזמן האחרון לשפץ את המשרד, או סתם להחליף כמה רהיטים, לא כדאי לוותר על הדלפק. הדלפק אמנם לא נראה כך, אבל הוא מאוד חשוב בהצלחת העסק. עיצוב הרהיטים באופן אותנטי בסגנון אחיד הוא כלי שמושך את תשומת לב הלקוחות בכל עסק שקיים. דלפק הקבלה ועמדת הכניסה, כאשר הם מעוצבים, יכולים להיות משפיעים מאוד על החלטות הלקוחות, הדלפק ישמש לנוחות המזכירות שלכם בעמדה ויעניקו רושם חיצוני מושך ביותר למשרד.
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות