ספינזי
»»

ריהוט למשרד ביתי

אצלנו בספינזי תמצאו מגוון ריהוט משרדי שמתאים במיוחד לחדרי עבודה ביתיים

ריהוט משרדי מזכוכית יכול להתאים למשרדים ביתיים
ריהוט משרדי מזכוכית יכול להתאים למשרדים ביתיים
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעבירים את המשרד למרחב הביתי שלהם. בצורה זו הם חוסכים כסף רב על שכירות, הם חוסכים זמן רב על נסיעות למשרד וממנו, ובכלל - מייעלים בצורה טובה את עבודתם. כשעושים צעד כזה יש לדאוג שהמשרד הביתי יהיה מאובזר בכל הציוד וגם ריהוט משרדי הדרוש שיאפשרו עבודה שוטפת נכונה. אצלנו בספינזי תמצאו ריהוט שמתאים למשרד ביתי, כזה שיהפוך את חלל העבודה שלכם לאפקטיבי וגם למעוצב. בואו להתייעץ עם המומחים שלנו.

ריהוט מעוצב לחדרי עבודה ביתיים
משרדים ביתיים, כפי שציינו, הם דרך מעולה לחסוך זמן וכסף ולייעל את העבודה כולה. מה שכן, יש לוודא שאינכם מזלזלים או מקלים ראש בעיצוב חדרי העבודה הביתיים רק משום שהם בתוך הבית. אנחנו בספינזי נעזור לכם לבחור את רהיטי המשרד האסתטיים והמעודכנים ביותר שיהפכו את המשרד הביתי שלכם למעוצב ומקצועי.

יחידות מידוף למשרד ביתי
מי שבחר להפוך את אחד מחדרי הבית למשרד צריך לוודא שהוא מבדיל בין אותו חדר לבין שאר הבית. אחת הדרכים לעשות זאת היא לרהט את המשרד בריהוט משרדי שיהפוך אותו למשרד לכל דבר. יחידות המידוף המשרדיות הן פיתרון מעולה לכך, אלא שיש לוודא שהן מתאימות בגודלן ובעיצובן למשרד הנמצא בתוך הבית.

רהיטים למשרד ביתי באיזור המרכז
בשורת המשרדים הביתיים כבר נפוצה בכל רחבי הארץ ואינה נחלתם של הדירות במרכז בלבד. הבשורה הגיעה גם לחנות החיפאית הוותיקה "ספינזי" בה ניתן למצוא מגוון דגמים של רהיטים למשרד ביתי. אצלנו תמצאו שולחנות משרד, כסאות מזכירה ועוד מגוון רחב של ציוד שיהפוך את המשרד הביתי שלכם למעוצב ולמקום שנעים לעבוד בו.
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות