ספינזי
»»

מציאת כסא מזכירה איכותי ונוח

במשרד, בסופר, בבנק, ובמקומות עבודה נוספים, את רוב שעות היום המון עובדים מעבירים בישיבה. כשמדובר בכיסא מזכירותי חדש, ישנם מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון כדי להבטיח ישיבה נוחה ובטוחה ואף להעלות את איכות החיים, ובמקרה הזה, הצבע לא קובע.

פשוט יפה ונוח - ריהוט משרד קלאי משנות ה 80-90
פשוט יפה ונוח - ריהוט משרד קלאי משנות ה 80-90
אולי לא תשימו לב לזה, אבל הישיבה שלכם על הכיסא במשרד משפיעה באופן משמעותי על הריכוז שלכם בעבודה. כיסא מזכירותי טוב לא יעניק לכם רק נוחות, אלא במקרה הזה גם ישפיע על אופן העבודה הממושך שלכם במשך היום, וכאשר תבחרו בכיסא נוח שמתכוונן לגובה המתאים לכם, עם ידיות נוחות לזרימת דם תקינה בידיים, ונוח גם מבחינה אורתופדית, תוכלו לשים לב כמה תעלה המוטיבציה כאשר תגיעו לעבודה.

רהיטי משרד תוצרת הארץ לעומת יבוא (איכות)
המשרד שלכם מורכב מהמון רהיטים, חלקם אתם בחרתם וחלקם אולי בחרו בשבילכם. חשוב להכיר באיכות כשמדובר ברהיטים שלכם, וזה מתבטא בתוצרת המדינה. רהיטים מחו"ל מאופיינים כרהיטים עם עץ וצביעה ברמה גבוהה ואמידות לטווח ארוך, כאשר רהיטים תוצרת הארץ מוכרים כמודרניים, עם עיצוב חדשני ושימושיים ביותר. כך או כך לא משנה מה היא התוצרת המקורית, תמיד כדאי לבחור בעצמכם את הרהיטים כשזה נוגע למשרד שלכם וכיסא מזכירותי הוא רהיט משרדי שצריך להיות בראש סדר העדיפויות שלכם.

דרישות בסיס מכיסא מזכירה
הכיסא המוכר והמפורסם שכולנו מכירים נמצא בכל מקום עבודה משרדי היום. אם תשימו לב, לכל כיסא כזה יש את אותם המאפיינים שמלווים את "השושלת" שלו כבר שנים רבות. כשאתם הולכים לרכוש כיסא כזה עבור המשרד שלכם, שימו לב שהוא עומד בכל התנאים והמאפיינים האלו, כגון כיוונון גובה, ידיות לידיים, גלגלים יציבים ומשענת מתכווננת. אלה הם הדברים הקטנים שמשנים לנו את נוחות העבודה במהלך היום-יום.
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות