ספינזי
»»

שלושה טיפים לבחירת כסא מנהלים

יש מנהל לעסק? חשוב שיהיה לו כסא מנהלים מעולה! אם אתם אלו שאחראים על בחירת כסאות מנהלים לעסק, כדאי שתעשו את זה בחוכמה כדי שהכסא ישמש אתכם בהצלחה ובנאמנות לאורך זמן

מומלץ להשקיע בכסא מנהל טוב כי עליו ילקוחו ההחלטות החשובות בחברה...
מומלץ להשקיע בכסא מנהל טוב כי עליו ילקוחו ההחלטות החשובות בחברה...
חשוב לדעת שלמרות שמו "כסא מנהלים" נועד לא רק עבור מנהלים אלא גם עבור פקידים, תלמידים, סטודנטים או כל מי שמעביר שעות רבות בישיבה מול מחשב. כסא מתאים יכול להגדיל את התפוקה של העובד וחשוב מכך- לשמור על הבריאות שלו. אל תקלו ראש בבחירת כסא מנהלים אבל גם אל תדאגו יותר מידי. זו לא הולכת להיות משימה מסובכת יותר מידי, אנחנו כאן כדי לעזור. הנה שלושה טיפים שיעזרו לכם לבחור את הכסא המושלם.

איכות היא הכרחית
חיפוש כסאות מנהלים נכון חייב להתמקד באיכות. כסא מנהלים הוא לא משהו שמחליפים בכל שנה והוא ללא ספק אמור לשמש אתכם לאורך זמן. רק כסא מנהלים איכותי יוכל לעמוד במבחן הזמן ולהבטיח שגם עם שימוש מאסיבי במיוחד הוא לא יישחק, יתבלה, ייהרס או חמור מכך יגרום נזק למי שיושב עליו. וודאו שהריפוד של הכסא איכותי, שהשילדה שלו חזקה ועמידה ובחרו ביצרן ריהוט משרדי בעל ניסיון וידע בתחום. חפשו את האיכות! גם אם זה ידרוש מכם להשקיע יותר כסף, זה ישתלם לטווח הרחוק.

נוחות זה לגמרי חובה
כסא מנהלים נוח הוא חשוב בדיוק כמו כסא מנהלים איכותי אם לא יותר. כדאי לזכור שמנהלים (או כל מי שמעביר שעות רבות בישיבה), עלול לסבול מכאבי גב או בעיות אורטופדיות אחרות. מסיבה זו על הכסא להיות כסא אגרונומי ובעיקר מאוד מאוד נוח. הבשורה הטובה בכל הסיפור הזה היא שהיום כבר לא צריך לבחור ולהכריע בין נוחות לאיכות. ניתן למצוא כסאות מנהלים נוחים באיכות גבוהה כאן בספינזי וגם אצל יצרנים אחרים שמבינים שהשילוב הזה הוא דרוש והכרחי כל-כך.

זה הזמן לעיצוב מעודכן
אחרי שנגענו באיכות ובנוחות הגיע הזמן לדבר על עיצובים של כסאות מנהלים. מדובר בכסא שמהווה פריט ריהוט משרדי גדול ובולט בעל השפעה רבה על המראה הכללי של המשרד או חלל העבודה. אנו ממליצים לבחור כסאות מנהלים בעיצוב שתואם לקווים של המשרד עם דגש על מראה עדכני וטרנדי. כשהכסא משדר יוקרה ועדכניות זה משפיע על החלל כולו או כמו שאנחנו תמיד אומרים ללקוחות שלנו: עכשיו זה הזמן לעיצוב מעודכן!
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות