ספינזי
»»

תחזוקה וניקוי של ריהוט משרדי - כך תעשו זאת נכון

מה תעשו כדי להאריך את חיי הריהוט המשרדי? תחזוקה נכונה כמובן. הנה כמה טיפים לתחזוקה וניקוי של ריהוט משרדי. בהצלחה!

כל חלק במוצרי הריהוט המשרדי יקבל טיפול שונה על פי אופי החומר ומאפייניו
כל חלק במוצרי הריהוט המשרדי יקבל טיפול שונה על פי אופי החומר ומאפייניו
השקעתם בעיצוב המשרד שלכם כי ברור לכם שזו הדרך הנכונה ליצור חלל עבודה מזמין ומעורר השראה. בחרתם רהיטים יפים ונוחים, שיפצתם, עיצבתם ואיבזרתם את המקום בכל מה שדרוש כדי שיהיה מעודכן ומדויק. אתם בטח לא רוצים שהריהוט שהשקעתם בו כל-כך הרבה כסף ייהרס או יתבלה תוך זמן זמן קצר.

השלב הראשון - בחרו ריהוט משרדי איכותי
הדרך לשמירה על רהיטי המשרד שלכם מתחילה למעשה הרבה קודם לכן, עוד בשלב של הקנייה. חשוב לבחור ריהוט משרדי עמיד ואיכותי ולא להתפשר על חומרי הגלם הטובים והעמידים ביותר. זכרו שריהוט משרדי, שלא כמו רהיטים לבית, מיועד לשימוש מאסיבי יותר ועל-ידי אנשים רבים יותר והוא חייב להיות באיכות גבוהה. גם אם תקפידו לנקות את הרהיטים כל יום בחומרי הניקוי היקרים ביותר, אם אלו לא רהיטים איכותיים, זה לא יעזור. השילוב בין בחירה חכמה של רהיטים לבין תחזוקה נכונה הוא שישמור עליהם לאורך זמן וזו הדרך הטובה ביותר להבטיח שהם ילוו אתכם לאורך זמן. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהקולקצייה המעוצבת והמעודכנת של הרהיטים שלנו כשהמשותף לכולם הוא איכות ללא פשרות.

השלב השני - בחרו בחומרי הניקוי הנכונים
אחרי שדאגתם לבחור רהיטי משרד איכותיים, הגיע הזמן להבין איך תוכלו לשמור עליהם לאורך זמן. חשוב לשים לב לחומרי הניקוי שאיתם עושים שימוש כאשר לא כל חומר מתאים לכל רהיט. לעתים בחירה שגויה של חומרי גלם עלולה לגרום להרס הריפוד או להרס השילדה של הרהיטים ולכן חשוב לבחור בחוכמה. ההמלצה החשובה ביותר היא לבקש מהיצרן או המשווק הוראות ניקוי מפורטות לרהיטי משרד. דאגו לוודא בדיוק מהם חומרי הניקוי המומלצים ומאילו כדאי להתרחק. שאלו איך וכיצד מומלץ לנקות את הרהיטים וגם בכל כמה זמן כדאי לעשות זאת. ככל שיהיו לכם הנחיות מדויקות וממוקדות יותר, כך תוכלו להבטיח תחזוקה נכונה שתמנע הרס ושחיקה.

השלב השלישי - הקפידו על תחזוקה שוטפת שתמנע שחיקה והרס
מכירים את אלו שרק בפסח זוכרים לנקות את רהיטי המשרד שלהם? אז לא, זו לא הדרך לדאוג לזה שהם יישארו איתכם לאורך שנים. כדי להבטיח עמידות צריך לעבוד ולהתאמץ ולתחזק את הרהיטים באופן קבוע. באיזה תדירות? זה תלוי בסוג הרהיט ובהמלצה של היצרן, אך ברוב המקרים זה יהיה בתדירות גבוהה מפעם בשנה. תחזוקה שוטפת תורמת לשני דברים: ראשית היא הופכת את משימת הניקוי לקלה יותר שכן כשמקפידים על ניקיון קבוע לא נצברות כמויות גדולות של לכלוך. שנית, תחזוקה שוטפת תורמת לשמירה על הרהיטים ומונעת מהם להיהרס או להישחק במהירות ולכן יש לה חשיבות גבוהה.
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות