ספינזי
»»

מה זה כסא משרדי ארגונומי?

אם התחלתם לחפש כיסאות משרד אין סיכוי שהצלחתם לחמוק מהביטוי "כיסא ארגונומי"

כסא אורגונומי הוא כסא המותאם היטב לאדם
כסא אורגונומי הוא כסא המותאם היטב לאדם
כל יצרן ריהוט משרדי מתגאה שהכסאות שלו הכי מעוצבים, הכי איכותיים וגם ארגונומיים. לצערנו חלק משתמשים במושג בלי לדעת באמת מה הוא אומר או בלי לתת כיסוי לדברים. לא כל כסא משרד הוא כסא משרד אורגומוני וצריכים להתקיים מספר תנאים כדי שהוא אכן יהיה כזה. אז כדי שלא תיפלו בפח ולא תשלמו מחיר גבוה על כיסא שלא יספק לכם את התמיכה הדרושה, הנה כמה דברים שכדאי לדעת. מה זה בכלל כיסא ארגונומי? איך תדעו שהוא באמת כזה? והאם זה באמת חשוב כל-כך? צוות המומחים של "ספינזי ריהוט משרדי" עם כל הפרטים.

מה זה ריהוט משרד ארגונומי?
העיקרון העומד מאחורי הארגונומיה הוא התאמת הסביבה לאדם במקום ההפך. הכוונה בתחום שלנו היא לתכנן ולייצר רהיטים למשרד שמותאמים באופן אישי לישיבה המשתנה מאחד לאחד. כשאנחנו מדברים על כיסאות משרד ארגונומיים אנחנו מדברים למעשה על כיסאות שניתן לכוונן אותם בהתאם למבנה הגוף המשתנה של כל אחד. באמצעות הכיוון המדויק כל אחד יוכל לשבת בצורה נוחה על הכיסא , מה שיביא למינימום נזקים בריאותיים כתוצאה מהישיבה. ישיבה נכונה היא ישיבה שבה הרגליים מגיעות לריצפה בנוחות, הגב נותר זקוף וישנה שמירה על חוט השידרה והיציבות. היא מתאפשרת רק באמצעות כיסא שניתן לכוון בהתאם לגובה הדרוש לכל עובד.

כך תדעו שהכיסאות שבחרתם באמת ארגונומיים
לצערנו בזמן האחרון אנחנו שומעים את המושג "ארגונומי" גם בהקשרים שגויים, כלומר יצרנים מבטיחים שהכיסאות שלהם הם כאלה אפילו שאין לכך כל אחיזה במציאות. אז לא, לא כל כיסא נוח ואורטופדי הוא ארגומוני וכדי שהוא אכן יהיה כזה צריכים להתקיים תנאים מסוימים. ראשית, הכסא חייב להיות בעל מנגנון כיוון שכל מי שיושב אליו יוכל לשנות בהתאם לנתוני גופו. המנגנון מאפשר הנמכה או הגבהה של הכסא על פי הגובה של של מי שיושב עליו ובהתאם לשולחן שלמולו הוא עובד. שנית, כסא משרד ארגונומי צריך, כאמור, להתאים את עצמו לנוחות העובד ולכן גם המשענת צריכה להתכוונן ושאר חלקי הכסא. עליכם לוודא שהכיסא שאתם קונים אכן מכיל מנגנונים שמאפשרים את כיוון הכסא בהתאם למבנה הגוף שלכם וכן שהוא מיוצר בתכנון אורטופדי נכון ומדויק. בדקו זאת לפני שאתם קונים!

כיסאות משרד ארגונומיים - האם זה באמת חשוב כל-כך?
יש מוצרים שככל שיתווספו להם תיאורים מחמיאים כך המחיר שלהם יעלה. יש מוצרים שעדיף לשמור אותם פשוטים ואין באמת סיבה לשלם יותר כסף על תכונות שאפשר להסתדר בלעדיהן. במקרה של כסאות משרד ארגונומיים זה לא נכון ובהחלט ישנה חשיבות לכסא שכזה. סביבת עבודה ארגונומית (שמותאמת לעובד באופן אישי) מאפשר עבודה ממושכת ונעימה יותר. כתוצאה מכך נמנעות או מצטמצמות באופן משמעותי פגיעות בחוט השידרה וביציבה ובאופן ישיר עולה ההתייעלות והתפוקה בעבודה. אז כן, למקרה שתהיתם אם שווה לשלם יותר על כסא משרד ארגונומי התשובה היא בהחלט כן. ההשקעה תשתלם לכם לטווח הרחוק ואפילו תחזיר את עצמה דרך הישגים גבוהים בעבודה.
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 650 ₪
עכשיו במבצע: 609 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות