ספינזי
»»

שיפור ריהוט משרדי

ניתן למצוא רהיטי משרד בכל קשת המחירים. יש ריהוט משרדי זול, ריהוט משרדי יד שנייה וכן ריהוט משרדי איכותי במיוחד שמחירו יהיה בהתאם

חידוש המשרד ניתן לביצו במגוון דרכים מלבד קניית ריהוט משרדי חדש
חידוש המשרד ניתן לביצו במגוון דרכים מלבד קניית ריהוט משרדי חדש
לא נהוג להחליף רהיטי משרד בתדירות גבוהה כל-כך, משום שבסופו של דבר מדובר בהוצאה כספית משמעותית ורצוי שהריהוט יחזיק מעמד למשך שנים רבות. במקום לקנות ריהוט משרדי ניתן לחדשו ולשפצו, ובצורה זו להאריך את חייו ולהימנע מהוצאה כספית כבדה.

חידוש ושיפור ריהוט משרדי
חידוש רהיטי משרד עשוי, כאמור, להוביל לחיסכון כספי משמעותי. ניתן למשל לצבוע שידות מגירות או שולחנות ישיבות וכך להעניק להם מראה חדש ומרענן. פעולה זו תגרור הימנעות מרכישת ציוד חדש וכמובן חיסכון של כסף. אנחנו בספינזי מציעים שירות זול ויעיל של תיקון וחידוש רהיטי משרד, מוזמנים אלינו לחנות לקבלת ייעוץ בנושא.

החלפת מנגנונים של כיסאות משרדיים
כסאות מזכירה הם בין רהיטי המשרד שמתבלים ומתקלקלים הכי מהר. הסיבה העיקרית לכך היא מנגנוני הכסא שלא מצליחים לשרוד למשך שנים ארוכות כל-כך. במקום למהר ולהחליף את הכסאות חדשות לבקרים, אנו ממליצים לכם להיעזר בשירות התיקונים שלנו במוביל סטייל וכך לחדש ולשפר משמעותית את הכסאות מבלי להיגרר להוצאה כספית כבדה כל-כך.

חידוש ארונות משרד
ארונות משרדיים, בין אם כאלה עם מגירות ובין אם כאלה בלי, הם עסק די יקר. מדובר בריהוט גדול ומאסיבי שמהווה את ההוצאה הגדולה ביותר בריהוט המשרד. ניתן לשפר את מראה הארונות במאמץ קל יחסית וכך לגרום להם להיראות חדשים ורעננים. נגיעות של צבע, שיוף ותיקון הפגמים בהחלט יובילו לתוצאה חדשה וישפרו משמעותית את ארונות המשרד ושידות המגירות שברשותכם.
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 650 ₪
עכשיו במבצע: 609 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות