ספינזי
»»

טרנדים בעיצוב משרדים

אצלנו בספינזי תמצאו את כל התשובות ואת כל הרהיטים שיהפכו את המשרד שלכם לטרנדי ולמקום שכיף לעבוד בו.

שילוב זכוכית בשולחנות יעניק מראה מודרני וחד
שילוב זכוכית בשולחנות יעניק מראה מודרני וחד
המשרדים השונים של חברות ובתי עסק הם כבר מזמן לא רק חדר עם כסאות משרדיים ושולחנות. מדובר בחללים מאורגנים ומעוצבים לאחר מחשבה ותכנון רבים. כמו בכל תחום עיצובי אחר, גם במשרדים ישנם טרנדים, אופנות משתנות וקווים המנחים את המעצבים. אצלנו בספינזי תמצאו מגוון רהיטי משרד טרנדיים בעלי מראה עיצובי מעודכן, כאלה שיהפכו את חלל העבודה שלכם למקום שנעים לעבוד ולשהות בו.

משרדים בעיצוב מודרני
מנהלי עסק ומעצבים רבים בוחרים להעניק למשרדים שבאחריותם מראה מודרני ומעוצב. הסיבה לכך היא שמשרד במראה מודרני נותן למבקרים בו וכן לעובדים בו תחושה של קידמה ופיתוח. זה חשוב משום שאחת השאיפות העיראשון לציון של בתי עסק היא להציג רושם של מקום מעודכן, מודרני וכזה שלא נשאר מאחור.

רהיטי משרד מעץ מלא
רהיטי משרד מעץ מלא הם טרנד בולט בעולם העיצוב. מדובר על רהיטים, בדרך כלל איכותיים במיוחד, המיוצרים מעץ מלא ומשוועים למשרד מראה ביתי וקלאסי. הטרנד הזה מנחה את מעצבי המשרדים כבר מספר שנים וכנראה ימשיך ללוות אותנו בעתיד הקרוב לפחות. בספינזי תמצאו מגוון רהיטי משרד מעץ מלא, בין היתר שולחנות, ארונות, שידות ועוד.

משרד בעיצוב קלאסי
עם כל הכבוד למודרניזציה שפשטה גם בתחום עיצוב המשרדים, ישנם מעצבים רבים שנותנים מקום דווקא למראה קלאסי. עיצוב משרד קלאסי ישאב השראה ממקורות עתיקים יותר אך אם המעצב יפעל בחוכמה הוא יגרום למשרד מראה נקי ומוקפד. היתרון הבולט ברהיטי משרד קלאסיים הוא שהם יכולים ללוות אתכם שנים רבות ואינם נתונים לגחמות עיצוביות כאלה ואחרות.
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 650 ₪
עכשיו במבצע: 609 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות