ספינזי
»»

ההבדל בין ישיבה על ריפוד עור אמיתי לדמוי עור

מה כדאי לבחור? כסא דמוי עור או עור אמיתי? מה ההבדלים ביניהם ואיך לבחור נכון? להלן מדריך קצר אשר יתן לכם פרספקטיבה שונה על הנושא ויציג את הבדלים בין סוגי העור.

הדילמה הראשונה בבחירת כסא מנהל
הדילמה הראשונה בבחירת כסא מנהל
אחת הדילמות המוכרות ביותר בתחום הריהוט המשרדי קשורה לכיסא המנהלים. זהו בין הפריטים המרכזיים בחדר ו-חשוב שהוא ישדר את מה שהאדם אשר עובד בחדר זה, ירצה לשדר.

נוחות ללא פשרות
אחד הפרמטרים החשובים ביותר אם לא החשוב ביותר, הוא פרמטר הנוחות. בסופו של יום המשוואה פשוטה. אנו יושבים המון שעות במשרד ומצפים לכיסא שיקל עלינו ישיבה ממושכת ואגרסיבית של הרבה שעות. על נוחות לא מתפשרים ואם כך, כיסא מעור אמיתי בהחלט עונה על הקריטריון הנל. ברור לכולנו שהדבר האמיתי עדיף על הדמוי. דמוי עור יכול בהחלט להיות נוח, אבל לא תמיד אפקטיבי למי שלא מעוניין בפשרות ורוצה את הדבר האמיתי. אין ספק ש-נוחות לא מסתיימת רק בכמה נוח לגופנו, אלא גם משפיעה על הגב והישבן שלנו. כיסא איכותי בהחלט ישמור ביתר שאת על גבנו וישבננו. בסופו של יום נוחות = בריאות.

עמידות, מגע ורגישות
ישנם אנשים המעדיפים להחליף אחת לשנה או אפילו פחות, את כיסא המנהלים שלהם. ישנם אנשים ששונאים את תהליך החיפוש ומחליטים לרכוש משהו איכותי שישמר לטווח הארוך. אם אתם נמנים מן האנשים מהקבוצה השניה, אתם ודאי תסתדרו טוב יותר עם כיסא מעור אמיתי.  עמידותו תישאר להרבה יותר זמן מאשר לכיסא העשוי דמוי עור. ישנם סוגי עור שונים כאשר הנפוצים הם עור נאפה, עור בקר, עור פולאפ וכו. מה בנוגע למגע? ההנחה הרווחת היא כאשר אנו נקנה נעל מקורית, היא תהיה הרבה יותר נוחה מנעל החיקוי ואכן כך גם כאן - הדבר האמיתי תמיד יהיה נעים למגע יותר מאשר הדמוי. ההמלצה היא לבדוק בעצמכם ולחוש את ההבדלים בין סוגי הריפוד וכך לקבוע איזה סוג כיסא מתאים לכם אישית. אם שאלתם את עצמכם מה שייכת המילה "רגישות" אז לא מדובר בכיסא שבוכה לעיתים קרובות, אלא ברגישות לריחות, לכלוכים ואפילו לטמפרטורת החדר. כיסא העשוי עור אמיתי מוביל בכל אלו. הוא אטום יותר מכיסא דמוי עור וקשה יותר ללכלך אותו. כמו כן המראה של כיסא מעור יניב תוצאות אחרות של מראה יוקרתי פי כמה, מזה של הדמוי ויענה על הבקשה של הקונה אשר מחפש מראה יותר חזק ואיכותי.

מחירי כיסאות מנהלים מעור אמיתי
היתרון המשמעותי של כיסא דמוי עור הוא כמובן המחיר, אך כמובן ש - "על איכות צריך לשלם"בטח גם אמרו לכם בעבר. מה שנכון נכון. יש אנשים המעדיפים להשקיע יותר כסף ולרכוש דבר איכותי, מאשר לרכוש דבר זול ואחרי שהוא יהרס במהרה, לשלם כפול. המחירים על כיסאות עור מתחילים במחירים של 800 שקלים ויכולים להגיע ל- 2000 שקלים ואפילו יותר. הכל תלוי בדגמים השונים כמובן ותלוי ב-תקציבכם האישי לבחירתכם. אם השימוש העיקרי שלכם בעבודה הוא מחשב וכיסא כמו לרוב המנהלים והעובדים המשרדיים, ההנחה הרווחת היא שלא תרצו להתפשר על הנוחות שלכם ולמרות המחיר הגבוה, אתם תעדיפו את האיכות על פני הזולות. במידה והשימוש שלכם בכיסא מנהלים הוא מזערי ואתם לא מעוניינים להשקיע מחיר יקר בכיסא, דמוי העור יכול להוות פתרון מעולה עבורכם. הכי חשוב שתרגישו נוח עם עצמכם, עם הרכישה שלכם ועם הישיבה שלכם.
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 650 ₪
עכשיו במבצע: 609 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות